Chcete mať vlastnú doménu? Dnes to už nie je žiadny problém

easyname-sk

Mať vlastnú doménu už dnes nie je luxus, ale nevyhnutnosť. Každý, kto sa má záujem odprezentovať, prípadne svoju spoločnosť alebo záľuby, poslúži mu na to vlastná doména. Potom ste už len krok od toho, aby ste mali svoju webovú stránku.

Ako zaregistrovať vlastnú doménu? Ponúkame Vám jednoduchý návod.

Prvým krokom je, aby ste si premysleli, aký názov bude pre prezentáciu Vašej spoločnosti alebo služby najvýstižnejší. V tom Vám pomôže aj Vaša fantázia. Ak by ste začali mať pocit, že ste bezradní, môžete sa poradiť so špecializovaným webom Easyname.com. Tam zaručene nájdete rôzne tipy a triky, ktoré Vám pomôžu pri výbere názvu Vašej domény.

Easynaname pôsobí už aj na Slovensku (webom Easyname.sk) a tiež v krajinách ako: TR, AT, CH, DE, ES, FR, RU, USA, IT.

Ak ste si už vybrali správny názov, ktorý si ľudia rýchle zapamätajú a vystihuje Vaše zámery, je vhodné skontrolovať, či už takáto doména nie je vybraná iným užívateľom. V tomto Vám pomôže Domainchecker.

Potom ste už na dobrej ceste k tomu, aby ste mohli vlastniť vlastnú doménu. Vďaka nej sa Vaše možnosti  rozšíria a tým sa stanete nielen úspešnejším, ale nájdete si tak aj mnoho nových priateľov.

 


 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

 SKG Auto & Tir Services s.r.o.

Vai al sito

novembre: 2017
L M M G V S D
« Ott    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ARCHIVIO

Dal diario di una piccola comunista

pubblicità google