Taliansko: Našiel sa český alebo slovenský chlapec, ktorý stratil pamäť

„Polícia v Chiavari, v janovskej oblasti v blízkosti stanice Lavagna, našla chlapca vo veku približne 26 rokov s úplnou stratou pamäte. Chlapec je pravdepodobne českej alebo slovenskej národnosti a nepamätá si nič zo svojho života“ – dočítali sme sa v článku, ktorý vyšiel v novinách Genova Today v piatok 13. septembra. V nedeľu predtým, 8. septembra, v ranných hodinách zasahovala policajná hliadka z Chiavari pri stanici Lavagna na základe oznámenia o osobe v stave vysokej zmätenosti. Príslušníci polície našli muža, pravdepodobne cudzinca, ktorý nebol schopný poskytnúť informácie potrebné na jeho identifikáciu. Priviedli ho na urgentný príjem do nemocnice v Lavagna, kde ho vyšetrili a kde bol aj hospitalizovaný na psychiatrickom oddelení. Tam sa nachádza doteraz. Pri nasledujúcom rozhovore bol mladík stále zmätený a jediné informácie, ktoré bolo možné od neho získať, je približný vek 26 rokov a to, že pravdepodobne pochádza z Českej republiky alebo zo Slovenska.

Polícia z Chiavari zahájila vyšetrovanie v spolupráci s Kriminálnou políciou, pri ktorom preverovali hlásenia o nezvestných osobách, ktoré by mohli zodpovedať tejto zatiaľ neidentifikovanej osobe, ale výsledok je zatiaľ negatívny. Chlapec je vysoký 180 cm, strednej postavy, s gaštanovohnedými očami i vlasmi. Kto môže poskytnúť potrebné informácie, môže sa obrátiť na políciu – Commissariato P.S. Chiavari na talianskom tel. č. 0039.0185.36171.

(Preklad: Vladimira Hudakova)

(Zdroj: genovatoday.it)

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

 SKG Auto & Tir Services s.r.o.

Vai al sito

novembre: 2017
L M M G V S D
« Ott    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

ARCHIVIO

Dal diario di una piccola comunista

pubblicità google